“Alejas Nams”, Liepāja

Izdrukāt

GALVENIE PROJEKTA RĀDĪTĀJI

Kopējā zemes platība – 906 kv.m.
Dzīvokļu skaits – 14 (6 brīvi)
Dzīvokļu dzīvojamās platības – no 68 kv.m līdz 119 kv.m.
Pazemes autostāvvietu skaits - 18 (11 brīvas stāvveitas)
Mantu glabātuves - 15 (8 mantu glabātuves)


PROJEKTA APRAKSTS

Projekts “Alejas Nams” ar apzaļumotu iekšējo dārzu atrodas pašā Liepājas sirdī – centra klusajā daļā, pāris minūšu gājiena attālumā no pludmales.

Dzīvokļi pieejami pilnā apdarē, ar iebūvētām virtuvēm un virtuves tehniku, kā arī baltā apdarē. „Alejas Nams” ir aprīkots ar beztrokšņu liftu ar kuru var ērti nokļūt uz dzīvokli arī no apsildāmas pazemes autostāvvietas. Mājai ir pilsētas siltuma un ūdens apgāde. Katrā dzīvoklī uzstādīts atsevišķs siltuma skaitītājs un radiatori ar termoregulatoriem, kas ļauj dzīvokļu saimniekiem pašiem regulēt siltuma patēriņu, tādejādi radot maksimālu komfortu un samazinot komunālos izdevumus.

Ēkai ir norobežots iekšējais pagalms, kurā izvietots moderns bērnu rotaļu laukums un īpaša atpūtas zona ar grilmājiņu. Pirmā stāva dzīvokļiem ir privātās terases, bet no ceturtā stāva plašajām terasēm var paveras skaists skats uz piejūras priežu mežu un iedvesmojošo pilsētu.

 

SWEDBANK īpašais dzīvokļa iegādes finansējuma piedāvājums:

  • Komisija par kredīta izsniegšanu – bez maksas
  • Vērtējums – bez maksas
  • Mājokļa apdrošināšanai 25% atlaide - iekļaujot nekustamā īpašuma apdrošināšanas polisē iedzīves un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu
  • Darījuma konta atvēršana tikai EUR 50.


Par dzīvokļu iegādi zvanīt:

Jānis Ozols, „Alejas Nams” pārdošanas vadītājs
Tālrunis: 22008870, e-pasts: janis.ozols@nchriga.lv